Turstatistikk

2024 data fra flightlog.org. Tabellen oppdateres ikke lengre automatisk. For “friske” tall, kjør denne kommandoen fra hvilken som helst browsers url;

https://flightlog.org/?rqtid=1&club_id=33&y=2024&oc=3&od=desc

NameFlightsDistance (km)Time (hours)
Magne van Riesen63193.500070.3333
Kim Remi Piirainen530.00003.7167
Tonny Karlsen381109.000074.4000
Urszula Stangenes340.00006.3667
Junith Stållt30558.600051.8667
Ole Martin Pettersen28615.300047.3000
Ronny Helgesen231529.200088.0500
Hmad Moujib220.00002.0000
Ingveig Nakken19706.200051.9667
Ane Strønen Pedersen19461.100035.6333
Kristian Tonning Riise19168.900019.7500
Joachim Skjævestad180.00002.0333
Ragnvald Balch Barth16818.000041.9333
Thomas Østerby16892.100055.4000
Qixuan YANG15152.200018.4000
Frode Graff141049.100053.6500
Øyvind Boiesen13382.000029.4500
Katrine Offerdal Davidsen1295.80006.0167
Roar Skuggedal12661.900041.7500
Christopher F.M Hveding12614.100032.5667
Gunnar Sæbu11718.400037.9500
Johan Lauen936.10003.5833
Vidar Ulvedal9576.600032.7333
Marius Teie8544.300026.3000
Ida Bergum725.00002.2500
Preben Smestad718.30001.8500
Joost van Hoof619.30001.8833
Signe Ringstad60.00000.6000
Svein Happypilot Bjørneseth630.30002.1167
Thomas Bogdahl57.50000.4167
David Diaz522.60002.5500
Nils H. Dybwad461.10006.4500
Terje Kristoffersen4225.700013.3833
Øyvind Antila35.30000.6167
Christofer Huseby31.20000.3333
Ronny Herrmann34.50000.2500
Inger Grimstad35.50000.4833
Serina Søyland Bru34.60000.2167
Oddgeir Gedde30.00000.2500
Hanne Hodnungseth20.00000.2333
Geirr Trotter212.00002.4500
Per Sivertsen23.00000.1333
Ingar Bruheim22.90002.9833
Samuel MacDonald20.00001.5667
Sondre Midtskogen20.00000.6000
Henrik Lid Scharff28.60000.8833
Mikael Misund20.00002.0833
Sondre Naper25.90000.8667
Arnan Hukanovic20.00000.1333
Tor-Erik Stranna15.10000.4000
Nuno Almeida11.00000.1000
Øystein Walle10.00000.1667
Lene Alvær Stranna14.60000.2167
Kresimir Hruskovec10.00000.0000
Mauro Ripi11.90000.1833
Thomas Cosgriff10.00000.0833
Bjørn Rygnestad10.00000.1333
Ulrike Jüse10.00000.6667
Paul Hinsch12.60000.1167